بیمه اتومبیل

بیمه های اتومبیل

بیمه اتومبیل شامل موارد زیر می باشد که توسط بیمه ملت به واحدهای صنعتی، تجاری، خدماتی و کلیه افراد حقیقی و حقوقی ارائه می گردد

 

بیمه شخص ثالث :
بیمه نامه شخص ثالث در واقع یک بیمه نامه مسئولیت است که کلیه خسارتهای مالی و جانی وارد به اشخاص ثالث را که بصورت مستقیم بوسیله خود وسیله نقلیه یا غیر مستقیم به وسیله محمولات آن وارد می شود را تحت پوشش قرار می دهد.
بیمه حوادث راننده :

بیمه نامه حوادث راننده غرامت فوت و یا هرگونه صدمه وارده به به راننده مسبب حادثه را بر اساس معادل ديه فوت، ديه و یا ارش صدمات وارده تحت پوشش قرار می دهد.
بیمه ملت همراه باگسترش فعالیت بیمه گری خود بیمه شخص ثالث و حوادث راننده را بصورت یکساله و کوتاه مدت به سازمانها،  نهادها ، اشخاص حقیقی و اشخاص حقوقی ارائه می نماید.

مزایای بیمه نامه شخص ثالث و حوادث راننده شرکت بیمه ملت :
– فروش بیمه نامه کوتاه مدت (از یک روز تا 365 روز) طبق درخواست بیمه گذار
– امکان صدور بیمه نامه بصورت الکترونیکی
– پوشش کمک رسان (sos) شامل سوخت رسانی، راه اندازی خودرو ، خدمات اتصال باطری ، تعویض زاپاس ، بیرون کشیدن خودرو از گاردریل، شانه خاکی، ،موانع و واژگونی،حمل خودروی های متوقف مشتریان بنا به تشخیص کارفرما تا اولین شهر در مسیر مقصد .

بیمه بدنه :
در این نوع بیمه نامه خسارت هایی که  به اتومبیل بیمه شده وارد می گردد تحت پوشش این بیمه نامه قرار می گیرد. همچنین در حوادثی که راننده اتومبیل بیمه شده مقصر حادثه نبوده و مقصر حادثه متواری گردیده است، خسارت وارده به مورد بیمه از طریق این بیمه نامه قابل جبران خواهد بود .

خطرات بیمه بدنه شامل موارد زیر می باشد :
1- خطرات اصلی :حادثه، آتش سوزی، سرقت کلی خودرو
2- خطرات تبعی : سرقت در جای وسائل و تجهیزات،  شکست شیشه بدون حادثه ، بلایای طبیعی (سیل، زلزله، آتش فشان، مواد شیمیایی، ایام تعمیرات، نوسانات قیمت)

مزایای بیمه نامه بدنه شرکت بیمه ملت :
– اعطای تخفیف گروهی به خودروهای متعلق به بیمه گذاران حقوقی و کارکنان آنها
– امکان صدور بیمه نامه بصورت الکترونیکی
– امکان صدور بیمه نامه بصورت اقساطی (با شرایط متفاوت پرداخت)
– تسریع در روند صدور بیمه نامه از طریق انجام کارشناسی بازدید اولیه در محل دفتر نمایندگی فروش
– پوشش کمک رسان (sos) شامل سوخت رسانی، راه اندازی خودرو، خدمات اتصال باطری، تعویض زاپاس، بیرون کشیدن خودرو از گاردریل، شانه خاکی،، موانع و واژگونی، حمل خودروی های متوقف مشتریان بنا به تشخیص کارفرما تا اولین شهر در مسیر مقصد.

بیمه نامه جامع اتومبیل:
– این بیمه نامه در واقع متشکل از چهار پوشش بیمه شخص ثالث، پوشش حوادث راننده، بیمه بدنه (خطرات اصلی و خطرات تبعی) و پوشش امداد رسان خودرو(sos) می باشد .

ویژگی های بیمه نامه جامع شرکت بیمه ملت :
– بیمه نامه جامع به صورت یکساله و کوتاه مدت (سه ماهه و شش ماهه) صادر می شود.
– حق بیمه این بیمه نامه در بخش بدنه طبق تعرفه روز شمار است .
– تخفیفات عدم خسارت همانند بیمه نامه شخص ثالث اعمال می گردد.
– درصد تخفیف این محصول در بخش بیمه نامه بدنه سه ماهه 10 درصد ، شش ماهه 15 درصد و یکساله 20 درصد است. همچنین تخفیفات عدم خسارت نیز مشمول این بیمه نامه است.

بیمه نامه بدنه راننده محور:
– این بیمه نامه همانند بیمه بدنه است و خسارت وارده به خودرو مورد بیمه از طریق این بیمه نامه قابل جبران است با این تفاوت که بیمه گذاران این محصول از تخفیف بیشتری در حق بیمه بهره مند می گردند .

تفاوت دیگر این بیمه نامه نسبت به سایر محصولات بیمه های بدنه اتومبیل در تعداد استفاده کننده(راننده) از وسیله نقلیه مورد بیمه  است به این صورت که فقط افرادی که نام آنها در بیمه نامه درج گردیده است(حداکثر دو نفر) امکان استفاده از حداکثر مزایای پوشش بیمه بدنه را خواهند داشت.

بیمه نامه بدنه – خسارت کلی (TOTAL LOSS) :

این بیمه نامه به منظور رفاه بیمه گذارانی که تمایل دارند خودروی خود را فقط در برابر خسارت های کلی تحت پوشش قرار دهند ارائه شده است.
خطرات تحت پوشش این بیمه نامه شامل خسارت کلی بدنه، در قالب پوشش خطرات حادثه و آتش سوزی کلی با حق انتخاب پوشش سرقت کلی  است.


یادآوری تمدید بیمه نامه
استعلام نرخ حق بیمه
عضویت در کانال تلگرام
یادآوری تمدید بیمه نامه
استعلام نرخ حق بیمه
عضویت در کانال تلگرام

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

http://www.insurancemarket.ir